4,6

uit 28.000+ geverifieerde Mobypark parkeerreviews

28.000+ geverifieerde Mobypark reviews

Bekijk klantreviews op Trustpilot

Parkeer bij geverifieerde eigenaren en bedrijven, waaronder:

Mobypark parkeerlocaties bij Klinikum Links der Weser

Parkeren in de buurt van Klinikum Links der Weser, Bremen

Parkeren bij Klinikum Links der Weser: informatie over de parkeerplaats op het terrein

Zoek je een parkeerplaats bij Klinikum Links der Weser in Bremen, dan is de parkeerplaats op het ziekenhuisterrein de eenvoudigste optie (beheerd door BREPARK voor Gesundheit Nord). De parkeerplaats is bedoeld voor patiënten en bezoekers en heeft duidelijke in- en uitrijregels en vaste openingstijden.

  • Adres: Senator-Weßling-Straße 1, 28277 Bremen
  • Capaciteit: 446 plaatsen (inclusief gehandicaptenparkeerplaatsen)
  • Openingstijden: dagelijks van 06:00 tot 20:00 (doorlopend, ook op zon- en feestdagen)
  • Voordeel bij je eerste bezoek: de eerste 15 minuten zijn gratis

Let op: omdat de parkeerplaats op het terrein om 20:00 sluit, heb je bij een late aankomst mogelijk een openbare parkeerplaats of parkeergarage in de buurt nodig. Wil je alternatieven bekijken voor een specifieke periode, dan kun je ook op Mobypark kijken naar toekomstige beschikbaarheid.

Tarieven bij Klinikum Links der Weser (tarieven + dag- en weekmaximum)

De parkeerkosten zijn gebaseerd op de parkeerduur, met een dagmaximum en een weektarief. De onderstaande tarieven gelden voor de parkeerplaats op het terrein, die door de exploitant wordt beheerd.

ParkeerduurTarief
Eerste 15 minuten€0.00
Per begonnen 30 minuten€0.60
Vanaf 8 begonnen uren (dagmaximum)€9.00
Vast weektarief€25.00
Maximumtarief voor lang parkeren€50.00
Verlies van parkeerkaart€12.00

Betaalmethoden: contant, EC-/creditcard en easy-/prepaidkaarten.

Zo plan je je aankomst (en voorkom je dat de parkeerplaats vol is)

  • Stem je parkeertijd af op de openingstijden: probeer indien mogelijk vóór 20:00 aan te komen, want de parkeerplaats op het terrein is alleen geopend van 06:00–20:00.
  • Maak slim gebruik van de gratis periode: de eerste 15 minuten zijn gratis, handig als je iemand snel wilt afzetten. Heb je meer tijd nodig, houd dan bij hoe lang je geparkeerd staat om de kosten in de hand te houden.
  • Bij een langer bezoek: als je meerdere uren of dagen blijft, zijn het dagmaximum (€9.00) en het weektarief (€25.00) vaak de meest overzichtelijke opties om je budget te bepalen.
  • Houd rekening met uitloop: medische afspraken kunnen uitlopen, dus het is meestal verstandig om wat extra tijd in te plannen en niet op het laatste moment te parkeren.

Wat verandert er vóór 2028 voor parkeren?

Klinikum Links der Weser verhuist naar verwachting in 2028 naar de locatie van Klinikum Bremen-Mitte. Tot die tijd vinden behandelingen plaats op de huidige locatie, maar de parkeermogelijkheden kunnen veranderen naarmate de nieuwe locatie wordt ontwikkeld. Controleer daarom je parkeerplan opnieuw wanneer je afspraak dichterbij komt.

Wil je parkeermogelijkheden vergelijken voor een specifieke dag en tijd? Gebruik dan de vooraf ingevulde zoekopdracht op deze pagina (locatie + datums) en bekijk wat er beschikbaar is tijdens je bezoek.

Mobypark parkeertarieven in de buurt van Klinikum Links der Weser

Parkeertijd

Mobypark parkeertarieven

1 uur parkeren

van € 58.59

24 uur parkeren

van € 62.63

1 week parkeren

van € 438.41

1 maand parkeren

van € 1878.90

Goedkoop parkeren bij Klinikum Links der Weser, Bremen

Veelgestelde vragen over parkeren bij Klinikum Links der Weser

Wat zijn de openingstijden van de parkeerplaats bij Klinikum Links der Weser?
De parkeerplaats op het terrein van Klinikum Links der Weser is dagelijks geopend van 06:00 tot 20:00, ook in het weekend en op feestdagen.
Hoeveel kost parkeren op de parkeerplaats van Klinikum Links der Weser?
De tarieven zijn: de eerste 15 minuten gratis (€0.00), daarna €0.60 per begonnen 30 minuten. Vanaf 8 begonnen uren geldt het dagmaximum van €9.00. Er is ook een vast weektarief van €25.00. Het maximumtarief voor lang parkeren is €50.00 en bij verlies van je parkeerkaart betaal je €12.00.
Kun je gratis parkeren bij Klinikum Links der Weser?
Ja. De eerste 15 minuten parkeren op de parkeerplaats van het ziekenhuisterrein zijn gratis.
Welke betaalmethoden kun je ter plaatse gebruiken bij Klinikum Links der Weser?
Op de parkeerplaats op het terrein, die door de exploitant wordt beheerd, kun je contant betalen, met een EC- of creditcard en met easy-/prepaidkaarten.
Verhuist Klinikum Links der Weser en heeft dat gevolgen voor parkeren?
Klinikum Links der Weser verhuist naar verwachting in 2028 naar Klinikum Bremen-Mitte. Tot die tijd vinden behandelingen plaats op de huidige locatie. De parkeermogelijkheden kunnen na de verhuizing veranderen naarmate de voorzieningen op de nieuwe locatie worden ontwikkeld.